Викрутка-Індикатор на розрив активна

Увага!
Замовлення до 500 грн відправляються тільки після 100% передоплати.
Мінімальна сума замовлення - 300 грн.
17.40 грн
 • Опис

  Викрутка-Індикатор на розрив активна
  Усередині корпусу приладу зібрана схема, живиться від власного джерела живлення (батарейки), тому це більш чутливий детектор напруги.
  Замість неонової лампи тут використовується світлодіод, який реагує не тільки на дотик до провідника, а й якщо жало просто потрапляє в електромагнітне поле, яке є навколо будь-якого провідника під напругою.
  Це його властивість з успіхом використовується для пошуку проводки в стінах або місць її обриву.
  Потрібно взяти викрутку за жало і провести її вздовж дроти – якщо в якомусь місці лампа перестала світити, значить там (+/- 15 см) пошкоджена проводка.
  Також світлодіодний індикатор буде спрацьовувати якщо однією рукою доторкнутися до жала, а інший до контактної платини в рукоятці.
  Це властивість широко використовується для прозвонки проводів (визначення їх цілісності). Треба просто взяти один кінець дроту в руку, а до іншого доторкнутися жалом викрутки – якщо немає обриву, значить індикатор засвітиться.
  Висока чутливість пристрою є і його недоліком – так як індикатор може показати наявність напруги і там, де його ніколи не було і навпаки – він не відреагує на обрив нульового проводу (хіба що поміняти фазу і нуль місцями).

 • Характеристики
  Виробник

  Інші

  Тип

  Викрутка індикаторна

 • Відгуки (0)
  Поки немає жодного відгуку. Станьте першим.
  Написати відгук