Тест-Вольтметр Контакт 57-ЕМ (+звук)

Увага! Замовлення до 500 грн відправляються тільки після 100% передоплати.
111.72 грн
 • Опис

  Контакт – 57 ЕМ портативний електронний прилад індивідуального користування, призначений для: – контролю наявності напруги постійного (70-1000 В) і змінного (70-1000 В) струму; – визначення рівня контрольованого напруги; – визначення полярності напруги постійного струму; – визначення фазного проводу в ланцюгах змінного струму; – визначення цілісності ланцюгів ( “продзвонка”) за рахунок зарядженого конденсатора, не вимагає додаткових джерел живлення. Покажчик забезпечує візуальну і звукову індикацію у всіх режимах роботи.
  Примітка: При роботі з постійною напругою основний щуп повинен бути з’єднаний з «+» джерела. Якщо він підключений до «-» джерела горять світлодіоди Test / Ph і «-», необхідно поміняти щупи місцями.
  Для роботи покажчика в режимах «Прозвонка ланцюгів» і «Визначення фази» його необхідно попередньо зарядити від джерела змінного або постійного струму напругою не менше 220 В (в останньому випадку основний щуп повинен бути з’єднаний з «+» джерела.
  Готовність покажчика до роботи в режимі «прозвонка» перевіряється шляхом короткочасного замикання електродів щупів після зарядки покажчика. При цьому повинен загорітися світлодіод Test / Ph.
  Для перевірки готовності покажчика до роботи в режимі «визначення фази» необхідно після зарядки покажчика доторкнутися пальцем до штирові електроду «Ph», а іншою рукою до металевого електрода основного щупа. При цьому повинен загорітися світлодіод Test / Ph.
  При визначенні фази в ланцюгах змінного струму додатковим щупом торкаються до контрольованої струмоведучих частини і пальцем доторкаються до штирьового електрода «Ph». Світіння світлодіода Test / Ph свідчить про наявність фази.
  Діапазон контрольованих напруг:
  – змінного струму частотою 40-60 Гц, 70-1000 В
  – постійного струму 70-1000 В
  Час зарядки від мережі 220 В, не більше 60 с
  Час збереження працездатності покажчика в режимах “прозвонка” і “визначення фази” після повної зарядки, не менше 24 год
  Максимальний опір зовнішнього ланцюга, при якому забезпечується “прозвонка” не менше 1.0 MОм
  Час безперервної індикації в режимі “продзвонка ланцюгів”, не менше 5 хв
  Електрична міцність ізоляції корпусу, не менш як 2000 В
  -Однохвилинне випробувальну напругу на щупах при перевірки працездатності покажчика 1200 В
  -Значення струму, що протікає через покажчик при напрузі 380 В + 20%, не більше 10 мА
  -Мінімальна змінна напруга роботи звукового сигналу, не менше 70 В

 • Характеристики
  Виробник

  Інші

  Тип

  Тест-вольтметр