Тест-Вольтметр Контакт 53-ЕМ (+звук)

Відправлення здійснюються з вівторка по п'ятницю включно.
Замовлення до 500 грн відправляються тільки після 100% передоплати.
Мінімальна сума замовлення - 300 грн.
84.64 грн

Цей товар відсутній і зараз недоступний.

Немає в наявності
 • Опис

  Прилад Контакт-53ЕМ забезпечує:
  – контроль наявності напруги постійного і змінного струму;
  – наближене визначення величини контрольованої напруги;
  – визначення полярності постійної напруги;
  – перевірку цілісності ( “продзвонку”) електричних ланцюгів, напівпровідникових приладів (діоди, тиристори), а також обмоток електродвигунів, реле, пускачів, трансформаторів і тп .;
  – визначення фазного проводу (електрода) в ланцюгах змінного струму;
  Контакт-53ЕМ забезпечує візуальну і звукову індикацію у всіх режимах роботи.
  Контакт53ЕМ виконаний у вигляді двох щупів основного і допоміжного. Щупи з’єднані між собою ізольованим проводом. На основному щупі розташовані 5 індикаторних елементів (світлодіодів) червоного кольору світіння і штирьовий електрод “Рh”. Чотири світлодіода позначені цифрами «12», «110», «220», і «380» В, служать для індикації змінної і постійної напруги. Тип струму визначається за допомогою світлодіода, позначеного знаком «-». Світлодіод «Test / Ph» служить для індикації режимів «прозвонка ланцюга» і «визначення фази». Штирьовий електрод «Рh» використовується для роботи в режимі «визначення фази».
  Примітка: При роботі з постійною напругою основний щуп повинен бути з’єднаний з «+» джерела. Якщо він підключений до «-» джерела горять світлодіоди Test / Ph і «-», необхідно поміняти щупи місцями.
  Для роботи покажчика в режимах «Прозвонка ланцюгів» і «Визначення фази» його необхідно попередньо зарядити від джерела змінного або постійного струму напругою не менше 220 В (в останньому випадку основний щуп повинен бути з’єднаний з «+» джерела.
  Готовність покажчика до роботи в режимі «продзвонка» перевіряється шляхом короткочасного замикання електродів щупів після зарядки покажчика. При цьому повинен загорітися світлодіод Test / Ph.
  Для перевірки готовності покажчика до роботи в режимі «визначення фази» необхідно після зарядки покажчика доторкнутися пальцем до штирові електроду «Ph», а іншою рукою до металевого електрода основного щупа. При цьому повинен загорітися світлодіод Test / Ph.
  При визначенні фази в ланцюгах змінного струму додатковим щупом торкаються до контрольованої струмоведучих частини і пальцем доторкаються до штирьового електрода «Ph». Світіння світлодіода Test / Ph свідчить про наявність фази.

  Характеристики:
  Виробник: Інвертор
  Країна виробник: Україна
  Діапазон контрольованої напруги (постійної, змінної): 12 – 380 В
  Час зарядки від мережі 220 В, сек: 30
  Час безперервної індикації Контакт-53ЕМ в режимі «продзвонка ланцюгів», хв: не менше 5
  Електрична міцність ізоляції корпусу, В.: щонайменше 1000
  Функції: виявлення фази за допомогою однополюсного режиму, діапазон вибору автоматичний, продзвонка ланцюга, визначення полярності
  Індикація: світлова / звукова
  Живлення: Мережа 220В
  Довжина: 170 мм
  Ширина: 50 мм

 • Характеристики
  Виробник

  Інші

  Тип

  Тест-вольтметр

 • Відгуки (0)
  Поки немає жодного відгуку. Станьте першим.
  Написати відгук