Стрічка монтажна для проводової ТП (ціна за 1м)

Відправлення здійснюються з вівторка по п'ятницю включно.
Замовлення до 500 грн відправляються тільки після 100% передоплати.
Мінімальна сума замовлення - 300 грн.
13.81 грн
 • Опис

  Монтажна стрічка з монтажним проміжком 30мм, що застосовується для кріплення нагрівального кабелю до підлоги. Оцинкована монтажна стрічка, 12мм х 20 м, з кроком укладки 30 мм.
  Монтажна стрічка для теплої підлоги (підлоги з підігрівом) являє собою кріпильну конструкцію, призначену для кріплення нагрівального кабелю до нагрівальної поверхні.
  Стрічка має перфорованою поверхнею (має велику кількість кріпильних отворів), на ній розташовуються спеціальні язички, за допомогою яких можна без проблем з’єднати її з нагрівальним кабелем і областю нагрівання. Простота і універсальність даної конструкції дозволяє використовувати її в суміжних кріпильних роботах.
  Розрахунок необхідної довжини монтажної стрічки для укладання електричного нагрівального кабелю системи тепла підлога дуже простий. На 1 м2 площі теплої підлоги рекомендовано 2 метри монтажної стрічки. Наприклад, на опалювальну теплою підлогою площа в 10м2 потрібно 20м монтажної стрічки.
  Стрічка поставляється у вигляді рулонів, за рахунок чого її можна застосовувати для безперервного кріплення довгих кабелів.

 • Характеристики
  Виробник

  RexVa

  Тип

  Стрічка монтажна

 • Відгуки (0)
  Поки немає жодного відгуку. Станьте першим.
  Написати відгук