Стрічка монтажна для проводової ТП (ціна за 1м)

⠀Понеділок та четвер - вихідні дні.⠀
Відправлення протягом 2-3 днів після оплати, з вівторка по п'ятницю.
Замовлення до 500 грн - завдаток 100%.
Замовлення понад 500 грн - завдаток мінімум 200 грн.
Мінімальна сума замовлення - 300 грн.
45 грн
 • Опис

  Монтажна стрічка з монтажним проміжком 30мм, що застосовується для кріплення нагрівального кабелю до підлоги. Оцинкована монтажна стрічка, 12мм х 20 м, з кроком укладки 30 мм.
  Монтажна стрічка для теплої підлоги (підлоги з підігрівом) являє собою кріпильну конструкцію, призначену для кріплення нагрівального кабелю до нагрівальної поверхні.
  Стрічка має перфорованою поверхнею (має велику кількість кріпильних отворів), на ній розташовуються спеціальні язички, за допомогою яких можна без проблем з’єднати її з нагрівальним кабелем і областю нагрівання. Простота і універсальність даної конструкції дозволяє використовувати її в суміжних кріпильних роботах.
  Розрахунок необхідної довжини монтажної стрічки для укладання електричного нагрівального кабелю системи тепла підлога дуже простий. На 1 м2 площі теплої підлоги рекомендовано 2 метри монтажної стрічки. Наприклад, на опалювальну теплою підлогою площа в 10м2 потрібно 20м монтажної стрічки.
  Стрічка поставляється у вигляді рулонів, за рахунок чого її можна застосовувати для безперервного кріплення довгих кабелів.

  Характеристики та комплектація можуть бути змінені виробником.
  Колір виробу може відрізнятися через налаштування монітора.

 • Характеристики
  Виробник
 • Відгуки (0)
  Поки немає жодного відгуку. Станьте першим.
  Написати відгук
 • Запитання
  *обов'язкове поле