Паяльник проф.з кнопк. 100Вт ZD-715L

Увага!
Замовлення до 500 грн відправляються тільки після 100% передоплати.
315.84 грн
 • Опис

  Потужний, але при цьому комфортний у застосуванні паяльник ZD-715L 100 Вт з вимикачем. Призначений для важких робіт, пов’язаних з нагріванням, пайкою масивних виробів з міді, заліза. Підійде електрику для розпайки, коли багато олова. І для тиристорів, сімісторов, розрахованих на струми з сотні ампер, такий пристрій теж може знадобитися при облуживании товстих проводів.

  Особливості:

  – Міцна пластмасова ручка гарантує надійний обхват в долоні при утриманні, дозволяє докладати велике зусилля і що важливо, відрізняється хорошими діелектричними властивостями, оскільки використовується живлення від мережі 220 Вольт.

  – На ручці паяльника є вимикач живлення. Це корисно, щоб постійно не витягувати мережевий кабель з розетки.
  – Використовується звичайне пряме жало з нікелевим покриттям і конусоподібним закінченням. Це дозволяє проводити більш “тонкі” маніпуляції, що розширює сферу його використання. З іншого боку, його не можна заточувати – краще скористатися губкою для очищення. Фіксація проводиться за допомогою гвинтів. Для його заміни або переміщення уздовж осі необхідно використовувати хрестоподібну викрутку. В цьому випадку можна в незначних межах регулювати температуру нагрівання. Значний діаметр (близько 10 мм) дозволяє без проблем прогріти компоненти великих розмірів, товщини і маси.
  – Ніхромовий нагрівач відрізняється інерційністю, але з іншого боку і добре утримує тепло, у всякому разі ніяких проблем з втратою потужності, як для модифікацій слабшої потужності, при 100 Ват в принципі бути не може.
  – Цей різновид оснащений євровилкою і може підключатися до електромережі з контуром заземлення.

  Технічні характеристики:

  Напруга живлення: 220 В
  Потужність: 100 Вт
  Тип ручки: пластмасова
  Нагрівач: ніхромовий
  Жало: пряме з зносостійким напиленням
  Температура жала: 250-400 °C
  Вимикач живлення

 • Характеристики
  Тип

  Паяльник

 • Відгуки (0)
  Поки немає жодного відгуку. Станьте першим.
  Написати відгук