⠀Понеділок та четвер - вихідні дні.⠀
Відправлення з вівторка по п'ятницю. Субота, неділя - дрібні.
Відвантаження протягом 2-3 днів після оплати.
Замовлення до 500 грн - завдаток 100%.
Замовлення понад 500 грн - завдаток мінімум 200 грн.
Мінімальна сума замовлення - 300 грн.
32 грн
 • Опис

  Дзвіночки – це декоративні металеві дзвіночки, які при струшуванні створюють приємний, мелодійний звук. Декоративні дзвіночки виготовляються переважно в конусоподібній формі, мають невеликі розміри, крім металу, можуть бути виконані з кераміки, скла, дерева або пластику.

  Дзвіночки декоративні – це зменшена копія дзвонів, які є найдавнішим ударним та сигнальним музичним інструментом. Дзвіночки мають просту конструкцію, основна частина якої – це порожній купол, друга – металевий підвішений язичок, який при наголосі на купол видає характерні звуки. Частотність звучання, мелодійність, потужність залежить безлічі факторів, таких як матеріали, з яких виготовлені дзвіночки, розміри дзвона, сила удару, щільність металу багато інших.

  Металеві декоративні дзвіночки мають досить широку сферу застосування у різних напрямках, у тому числі, у творчості та рукоділлі. Вони можуть використовуватися в шиття, для виготовлення сувенірної продукції, в скрапбукінгу, у виготовленні дитячих іграшок, гірлянд, декоративних підвісок. Також, дзвіночки мають активне застосування у декорі святкового інтер’єру, активно використовуються на шкільних випускних та для колективних ігор.

  На відміну від дзвонів великих розмірів, наші декоративні дзвіночки з металу видають слабкий ніжний прозорий звук.

  Декоративні дзвіночки є символом радості та потужним оберігом від негативних подій, саме тому більшою мірою застосовуються на святкових подіях.

  В основі дзвіночки мають петельки для швидкого та зручного кріплення до різних поверхонь за допомогою шнурів, стрічок, ланцюжків.

  Характеристики дзвіночків:
  Розмір: 2,6 см
  Колір: золотистий

  Характеристики та комплектація можуть бути змінені виробником.
  Колір виробу може відрізнятися через налаштування монітора.

 • Характеристики
  Виробник
 • Відгуки (0)
  Поки немає жодного відгуку. Станьте першим.
  Написати відгук
 • Запитання
  *обов'язкове поле