Драйвер для смарта 25-40W*2 (для ЛЕД модулів WX 25W*2) (WX)
Відправлення з вівторка по неділю, протягом 2-3 днів.
Замовлення понад 500 грн - завдаток мінімум 200 грн.
Цей товар відсутній і зараз недоступний.
- Опис
Драйвер для підключення світлодіодів потужністю 25-40 Вт. Вихідний струм 250 мА.
Даний драйвер являє собою джерело постійного стабілізованого струму і виконаний на друкованій платі в пластиковому корпусі. Драйвер призначений для підключення світлодіодів потужністю 25-40 Вт з робочою напругою до 150 В. Для збільшення терміну експлуатації потрібно сухе та вентильоване місце розміщення.
Коричневий і синій проводи з однієї сторони призначені для подачі вхідної напруги 175-265 В, полярність не важлива. Три провода з іншої сторони (білий, сірий і жовтий) – це вихід для підключення світлодіодів: сірий провід це “плюс”, білий і жовтий – два “мінуса”.
Характеристики:
Розміри (Д х Ш х В): 85 х 40 х 15 мм
Вхідна напруга: 175-265 В (AC 50/60 Гц)
Вихідна напруга: до 150 В (DC)
Вихідний струм: 250 мА (±5%)
Клас захисту: IP20Колір товару може відрізнятися від зображення на сайті через особливості налаштування монітора.
Комплектація та зовнішній вигляд можуть змінюватися виробником без попереднього повідомлення. Якщо для вас важливі певні характеристики — уточнюйте їх у менеджера.
Ціни на сайті та в магазинах міста можуть відрізнятися.
- Характеристики
- Відгуки (0) Поки немає жодного відгуку. Станьте першим.Написати відгук
- Запитання
- Доставка та оплата
Умови доставки та оплати
Доставка
- Доставка у зручний вам пункт "Нової Пошти".
- Відправлення протягом 2-3 днів після оплати.
- Дні відправлення: з вівторка по неділю.
Оплата
- Розрахунковий рахунок IBAN / картка (приватна особа).
- Післяплата (при передоплаті мінімум 200 грн).
- Безготівковий розрахунок (для ФОП / юр. осіб).
Після оформлення замовлення перевіримо наявність товару та актуальну ціну. Реквізити надішлемо на Viber та email.