Діагност.сканер для авто ELM327mini V2.1 Bluetooth OBDII

Увага!
Замовлення до 500 грн відправляються тільки після 100% передоплати.
Мінімальна сума замовлення - 300 грн.
224.64 грн
 • Опис

  Сканер-адаптер призначений для діагностики автомобілів оснащених стандартним 16-контактним роз’ємом OBD-2. Зв’язок з адаптером здійснюється по Bluetooth. Можливість роботи з PC (Windows XP / 7/8), Android, Windows CE, Windows Mobile, Symbian.

  В наявності є сканери з прошивками версії 2.1 і 1.5. Сканери з прошивкою 2.1 добре працюють з усіма стандартними ОБД2 протоколами на високій швидкості. Сканери з прошивкою 1.5 можуть працювати як зі стандартними протоколами ОБД2 так і з нестандартними (ВАЗ / ЗАЗ / Opel до 2004 р.в. / Nissan до 2004 р.в. і тп.) І з автомобілями з низькошвидкісними ЕБУ.

  Комплектація:

  Адаптер сканер ELM327 Bluetooth версії 2.1
  Диск з програмним забезпеченням
  USB-Bluetooth адаптер

  Код сполучення при підключенні: 1234

  Розміри (мм): 24х48х19 – без роз’єму, 24х48х30 – з роз’ємом

  Сканер на безе чіпа ELM327 є найпопулярнішим і «всеїдним» діагностичним пристроєм нового покоління. Свою популярність адаптер придбав завдяки низькій ціні, простоті експлуатації і значного списку підтримуваних автомобілів. Сканер-адаптер ELM327 Bluetooth працює практично з усіма автомобілями молодше 2000 року випуску і буде корисний кожному автолюбителю. Цього вдалося досягти за рахунок підтримки всіх основних OBD-2 протоколів:

  Також під даний сканер, є величезна кількість, як універсального програмного забезпечення для PC, Android, WinCE (ScanMaster, Torque, HobDrive) так і програм, «заточених» під певні марки (для сканера з прошивкою версії 1.5), що дозволяють робити дилерську діагностику деяких автомобілів (EconTool, FORScan, Vauxcheck, TECU, ScanMyOpel, BMWhat). Незаперечною перевагою діагностичного сканера-адаптера ELM327 Bluetooth, є те що він може використовуватися як бортовий комп’ютер для Вашого автомобіля. Завдяки невеликим розмірам сканер може зайняти постійне місце в діагностичному разьеме OBD-II Вашого автомобіля. Просто підключіть Ваш смартфон / планшет / магнітолу до сканера і Ви зможете відслідковувати параметри вашого автомобіля в реальному часі.

  Основні можливості сканера:

  Читання і видалення помилок з пам’яті електронного блоку управління двигуном (ЕБУ / ECU). Сканер дозволяє «погасити» лампу MIL – Check Engine панелі (після видалення несправностей)
  Читання показань датчиків в реальному часі
  Виконання вимірювань, грунтуючись на свідчення
  Побудова графіків, запис логів
  Читання VIN-номера кузова на авто після 2004р.в.
  Вимірювання моментального витрати палива
  Читання і видалення помилок з АКП і ABS (не на всіх авто)
  Лічильник часу розгону: від 0 до 100 км / год
  Можливості сканера безпосередньо залежать від програмного забезпечення та марки автомобіля. Чим новіший автомобіль – тим більше функцій і параметрів для читання буде доступно.

  При використанні сканера в зв’язці зі смартфоном в якості бортового комп’ютера можна відображати значення різних датчиків в реальному часі:

  Оберти двигуна
  Навантаження двигуна
  Температура охолоджуючої рідини
  Стан паливної системи
  Швидкість руху автомобіля
  Короткострокова витрата палива
  Довгострокова витрата палива
  Абсолютний тиск повітря
  випередження запалювання
  Температура всмоктуваного повітря
  Масова витрата повітря
  Положення дросельної заслонки
  Лямбда-зонд
  Тиск палива

 • Характеристики
  Виробник

  Інші

  Тип

  Діагностичний сканер

 • Відгуки (0)
  Поки немає жодного відгуку. Станьте першим.
  Написати відгук