Адаптер опору для авто ламп (обманка) 21W

Код товару: 466 Категорія:
Бренд: TM Osram auto
Увага!
Замовлення до 500 грн відправляються тільки після 100% передоплати.
325.44 грн
 • Опис

  Спеціальний резистор OSRAM LEDriving CANBUS CONTROL UNIT дозволяє уникнути повідомлення бортового комп’ютера про помилку при використанні світлодіодних ламп. Легко встановлюється і підходить для більшості автомобілів з автоматичною системою виявлення несправностей.

  Обманка (canbus) – це пристрій який створює додатковий опір в ланцюзі лампи, вона необхідна для того, щоб контролер не сповіщав про помилку, якщо лампочка меншої потужності, і забезпечує коректну роботу автомобільної електроніки. Вони використовуються при заміні галогенових або ксенонових ламп на світлодіодні, коли немає можливості перепрограмувати бортовий комп’ютер. Наприклад, при заміні галогенної лампи на світлодіодну, споживана потужність може зменшиться до п’яти разів, замість 55 Вт протитуманної фари після заміни буде 7.5 Вт. У таких випадках бортовий комп’ютер сигналізує, що лампа вийшла з ладу, з’являється відповідний значок на панелі приладів, а в більш сучасних системах, відбувається повне відключення електроживлення.
  Даний адаптер призначений для світлодіодних ламп з цоколем P21W, P21 / 4W, W21W, PY21W, і гарантує повну сумісність з електричною системою. Він компактного розміру, монтаж простий, не вимагає додаткових знань. Компенсатор потужності на 21 Вт. Робоча напруга 12 В, призначений для легкових автомобілів.

  Вид лампи: Адаптер опору для LED
  Потужність, W: 21
  Напруга, V: 12
  Тип лампи: W21W
  Упаковка, шт: 2

 • Характеристики
  Тип

  Адаптер опору (обманка)

  Виробник

  Osram