Під замовлення 1-2 дні

Бездротовий датчик температури та чадного газу Ajax FireProtect 2 SB (Heat/CO) Black

⠀Понеділок та четвер - вихідні дні.⠀
Відправлення протягом 2-3 днів після оплати, з вівторка по п'ятницю.
Увага! Товар замовляється після 100% передоплати.
Ціна товару вказана орієнтовна. Точну ціну повідомить менеджер.
3409 грн
Доступно під замовлення
 • Опис

  Точність крізь пару, пил та час

  FireProtect 2 — це датчик нового покоління, розроблений для захисту житлових приміщень від пожежі. Унікальна камера диму не вимагає регулярного очищення, двоспектральний сенсор відрізняє дим від пари, термістор швидко реагує на горіння синтетичних матеріалів, а зручний софт мінімізує хибні спрацювання. Датчик має продуману конструкцію та кріплення, що у поєднанні з налаштуваннями у смартфоні забезпечує простий та швидкий монтаж. Все це відповідає найсучаснішим стандартам пожежної безпеки.

  Синхронна тривога без дротів

  Усі пожежні датчики лінійки FireProtect 2 підтримують функцію синхронної тривоги. Щойно хоча б один з них зафіксує тривогу, функція активує вбудовані сирени всіх пожежних датчиків у системі протягом 20 секунд. Якщо пожежа виникне посеред ночі, гучності сирен у 85 дБ достатньо, щоб розбудити міцно сплячу людину.

  Потужна екосистема Ajax

  З єдиною екосистемою пристроїв Ajax привносить нові стандарти в індустрію пожежної безпеки. FireProtect 2 готовий захищати вашу домівку навіть без хаба Ajax, але всі можливості датчика розкриваються лише в складі системи. Застосунки Ajax не дадуть пропустити тривогу: пуш-сповіщення миттєво повідомляють про загрозу. Також в застосунках доступна вичерпна інформація про пристрій та можливість дистанційно змінити його налаштування в режимі реального часу, де б ви не знаходилися. Достатньо лише мати смартфон чи ПК з доступом до інтернету. Сценарії автоматизації посилять безпеку, безперебійно виконуючи протипожежні заходи у разі тривоги. І це все — в поєднанні зі стабільним радіозвʼязком. Незмінна надійність, перевірена роками та майже двома мільйонами користувачів.

  Продумана автоматизація для більшої безпеки

  Пожежні датчики Ajax є частиною екосистеми Ajax. Через сценарії вони можуть взаємодіяти з пристроями автоматизації та датчиками PhOD з лінійки MotionCam. У разі виникнення пожежі реле WallSwitch знеструмить будинок, а Relay активує аварійне освітлення. В той же час MotionCam (PhOD) надсилає фотопідтвердження пожежі в застосунки Ajax. Як результат — надійна комбінація захисту та автоматизації, що працює як швейцарський годинник.

  Унікальні бездротові технології

  Система Ajax використовує захищений двосторонній радіозв’язок на основі власного протоколу Jeweller. Протокол використовує блокове шифрування та автентифікацію при кожному сеансі зв’язку для захисту від саботажу, підміни і крадіжки даних.

  Бездротові технології Ajax діють на відстані до 1700 метрів на відкритому просторі без перешкод. Це в середньому набагато більше, ніж пропонують інші виробники. Авторегулювання потужності радіопередавача забезпечує енергоефективність, адже пристрій не використовує максимальну потужність постійно. Радіозвʼязок також більш стабільний завдяки використанню менш зашумлених частот. Хаби Ajax використовують радіочастотний гопінг для захисту від перехоплення та глушіння: система автоматично змінює частоту в межах діапазону та інформує охоронну компанію і користувачів про спробу глушіння.

  Комплексне рішення для масштабних систем

  Ретранслятор радіосигналу ReX збільшує дальність радіозвʼязку між пристроями та хабом Ajax в умовах, коли є перешкоди для сигналу. Наприклад, у великих будинках з товстими стінами або розосереджених на відстані складських приміщеннях. А ReX 2 забезпечить стабільний звʼязок навіть крізь сталь та бетон через Ethernet, використовуючи дріт як додатковий канал зв’язку. До п’яти ретрансляторів радіосигналу можуть працювати в межах однієї системи Ajax, розширюючи покриття радіомережі вдвічі. Це дозволяє захищати багатоярусні будівлі з підземними паркінгами, підвальні приміщення та металеві ангари.

  Монтаж та обслуговування без зусиль

  FireProtect 2 готовий до роботи прямо з коробки, при цьому не треба розбирати корпус датчика для встановлення. Удосконалена кріпильна панель SmartBracket дозволяє інженеру монтажу надійно зафіксувати пристрій на стелі та вирівняти його під кутом 90 градусів після встановлення. Із застосунками Ajax інтегрувати датчик в систему швидко та просто. За необхідності датчик завжди можна переналаштувати без виїзду на об’єкт.

  Камера диму захищена від пилу та не вимагає регулярного очищення, тому датчик легкий в обслуговуванні. Система тестування працездатності автоматично діагностує вбудовані сенсори та сповіщає хаб про їхній стан. Також можна запустити тестування вручну — у застосунку Ajax чи просто натиснувши на передню панель датчика. Для натискання підійде будь-що — навіть ручка швабри.

   

  FireProtect 2 (Heat/CO) Jeweller — бездротовий пожежний датчик із вбудованою сиреною. Призначений для встановлення у приміщеннях. Визначає підвищення температури та небезпечний рівень концентрації CO (чадного газу). Датчик також може працювати без хаба.

  Доступний у двох модифікаціях: із незмінними батареями (має SB у назві), які працюють 10 років, та зі змінними (має RB у назві) — працюють до 7 років.

  Датчик працює у складі системи Ajax, зв’язуючись із хабом через захищений радіопротокол Jeweller. Дальність зв’язку з хабом за відсутності перешкод — до 1700 метрів.

  Датчик оснащено сиреною (п’єзоелектричним зумером) для звукового сповіщення про тривоги та події гучністю до 85 дБ (на відстані 3 метрів від датчика). Датчик завжди активний, тому реагує на пожежу 24/7, незалежно від режиму охорони системи.

  FireProtect 2 захищений тампером. Він контролює зняття датчика з кріпильної панелі SmartBracket: датчик реагує світлодіодною індикацією та надсилає сповіщення користувачам у застосунки Ajax і на пульт моніторингу охоронної компанії.

  Пристрої автоматизації Ajax можуть реагувати на тривогу FireProtect 2 та виконувати задані користувачем дії за допомогою сценаріїв автоматизації. Наприклад, реле WallSwitch може увімкнути систему вентиляції та аварійне освітлення за тривогою.

  Сенсор тепла

  За виявлення різкого зростання та перевищення порогу температури у FireProtect 2 відповідають два вбудовані термістори класу А1. Термістори цього класу сповіщають про тривогу в разі виявлення стрімкого підвищення температури або статичної температури в межах від +54°C до +65°C.

  FireProtect 2 повідомить про перевищення допустимого порогу температури, щойно її значення перевищить +64°C. Про різке зростання температури датчик повідомить, якщо протягом однієї хвилини показник збільшиться на 10°C. Якщо показник температури різко збільшиться на 20°C і більше, датчик негайно сигналізує.

  Сенсор CO (чадного газу)

  За виявлення небезпечного рівня концентрації чадного газу відповідає вбудований у FireProtect 2 хімічний сенсор. Принцип його роботи ґрунтується на виявленні чадного газу за допомогою хімічної реакції. Всередині сенсора розташована ванна з електролітом. При досягненні певної концентрації чадного газу запускається хімічна реакція, яка зчитується датчиком і трансформується у сигнал тривоги.

  Датчик запускає тривогу, якщо концентрація чадного газу складає:

  • 50 ppm (0,005%) і вище — не більше ніж за 90 хвилин.
  • 100 ppm (0,01%) і вище — не більше ніж за 40 хвилин.
  • 300 ppm (0,03%) і вище — не більше ніж за 3 хвилини.

  Небезпечною для життя людини може бути концентрація CO у 400 ppm (0,04%) протягом трьох годин. Датчик припинить сповіщати про небезпечний рівень чадного газу, щойно рівень концентрації знизиться до 40 ppm (0,004%).

  Кнопка Тест/Глушіння

  Щоб активувати кнопку Тест/Глушіння, злегка натисніть на середину передньої панелі рукою або відповідним предметом (наприклад, ручкою швабри), якщо датчик у важкодоступному місці.
  Тест/Глушіння — це механічна кнопка під лицьовою панеллю датчика.

  Кнопка виконує кілька функцій:

  • У штатному режимі — запускає тестування працездатності датчика.
  • У разі тривоги — приглушує тривогу датчика або синхронну тривогу всіх пожежних датчиків системи на 10 хвилин.
  • При наявності несправності, низькому рівні заряду батареї або закінченні терміну служби — глушить звукову та світлодіодну індикацію на 12 годин.


  Синхронна тривога пожежних датчиків

  Усі пожежні датчики лінійки FireProtect 2 підтримують функцію синхронної тривоги. Функція активує вбудовані сирени всіх пожежних датчиків у системі, щойно хоча б один із пожежних датчиків зафіксує тривогу. Сирени датчиків FireProtect 2 активуються протягом 20 секунд після виявлення тривоги. FireProtect і FireProtect Plus активуються протягом встановленого в налаштуваннях Jeweller інтервалу опитування хаб–датчик, але не пізніше ніж через 60 секунд.

  Датчики FireProtect 2 мають різну звукову та світлодіодну індикацію типів тривог, щоб користувачам було легше їх розрізняти. Тому в разі синхронної тривоги датчиками FireProtect 2 відтворюється саме той тип тривоги, який був зафіксований датчиком-ініціатором. Датчик-ініціатор додатково сповіщає про тривогу світлодіодною індикацією. Датчики FireProtect та FireProtect Plus повідомляють про всі типи тривог однаковим звуком.

  Система Ajax може передавати тривоги та події до застосунку для моніторингу PRO Desktop, а також на пульт централізованого спостереження (ПЦС) у форматах SurGard (Contact ID), SIA DC-09 (ADM-CID), ADEMCO 685 та інших протоколів.

   

  Характеристики

  Бренд: Ajax
  Модель: FireProtect 2 SB (Heat/CO)
  Вид датчика: Комбінований датчик
  Тип датчика: Бездротовий
  Чутливі елементи: Сенсор температури, сенсор CO (чадного газу)
  Сумісність: Hub, Hub 2 (2G), Hub 2 (4G), Hub 2 Plus, Hub Hybrid (2G), Hub Hybrid (4G), Hub Plus, ReX, ReX 2
  Захист від саботажу
  • Захист від підміни
  • Повідомлення про глушіння
  • Тампер на відкривання та відривання

  Детектування небезпечної температури:
  Чутливий елемент за вимогами до температурних датчиків класу A1, вимоги стандартів EN 54-5 та BS 5446-2
  Тривога за рівнем температури: при температурі вище 64°C
  Тривога через різке підвищення температури: коли температура підвищується більше ніж 10°C за 1 хвилину (або скоріше)

  Детектування чадного газу (CO): Чутливий елемент: хімічний сенсор CO
  Термін роботи сенсора: 10 років
  Після 10 років роботи датчик потрібно замінити на новий

  Гучність вбудованої сирени:гучність 85 дБ на відстані 3 метрів

  Світлодіодна індикація:
  зелена — індикація живлення
  жовта — індикація несправностей
  червона — індикація пожежних тривог

  Кнопка на фронтальній панелі датчика
  У звичайному режимі при натисненні запускає тест димової камери. При тривозі чи несправності натиснення вимикає звукове сповіщення датчика.

  Пристрій призначений тільки для встановлення у приміщенні. Поворотне кріплення SmartBracket дозволяє регулювати положення датчика після встановлення.
  Час доставляння сигналу тривоги: 0,15 с
  Фільтр хибних тривог: +
  Синхронна тривога кількох датчиків: +

  Живлення: 2 незмінювані літієві батареї
  Строк роботи від батареї: До 10 років
  Радіопротокол: Jeweller
  Дальність зв’язку із централлю — до 1700 м на відкритому просторі
  Двосторонній зв’язок між пристроями
  Саморегульована потужність радіосигналу — до 20 мВт
  Блочне шифрування на основі алгоритму AES
  Період опитування датчика — 12–300 с

  Діапазон робочих температур: Від 0°С до +50°С
  Допустима вологість: До 80%
  Антисаботаж: Захист від підміни, повідомлення про глушіння, тампер на відкривання та відривання
  Налаштування та тестування на віддалі: +
  Розміри: 124 × 124 × 45 мм
  Вага: 270 г
  Ступінь захисту: IP20
  Робоча вологість: до 80%
  Колір: Чорний
  Гарантія: 24 місяці

   

  Комплектація

  FireProtect 2 SB (Heat/CO) Jeweller
  Кріпильна панель SmartBracket
  Монтажний комплект
  Коротка інструкція

  Характеристики та комплектація можуть бути змінені виробником.
  Колір виробу може відрізнятися через налаштування монітора.

 • Характеристики
  Лінійки Ajax

  Baseline

  Тип підключення
  Тип встановлення

  Внутрішній

  Виробник
  Основний колір
  Сумісність
  Модель

  FireProtect 2 SB (Heat/CO) Jeweller

 • Відгуки (0)
  Поки немає жодного відгуку. Станьте першим.
  Написати відгук
 • Запитання
  *обов'язкове поле