Старт.Philips S2 4-22W SIN WH UNP/1000

Відправлення здійснюються з вівторка по п'ятницю включно.
Замовлення до 500 грн відправляються тільки після 100% передоплати.
Мінімальна сума замовлення - 300 грн.
14.45 грн

Цей товар відсутній і зараз недоступний.

Немає в наявності
 • Опис

  Стартер S10 компанії PHILIPS для люмінесцентних ламп потужністю 4-22 Вт
  Підходить для люмінесцетних ламп потужністю: 4 Вт; 6 Вт; 8 Вт; 10 Вт; 13 Вт; 15 Вт; 16 Вт; 18 Вт; 20 Вт; 22 Вт.

  Стартер застосовується для запалювання світіння люмінесцентних ламп, які підключені до мережі змінного струму з частотою 50 (60) Гц.
  Стартер для люмінесцентних ламп є мініатюрною газорозрядною лампою з тліючим розрядом. Він складається зі скляної колби, заповненої інертним газом (гелій-водень або неон), і двох електродів, розміщених всередині цієї колби.
  Принцип роботи стартера.
  Напруга запалювання стартера має бути нижче номінальної напруги мережі живлення, але вище робочої напруги світіння люмінесцентної лампи. При підключенні до мережі живлення, практично вся напруга буде прикадена до розімкненя електродів стартера. Під дією цієї напруги в стартері відбувається тліючий розряд.
  Незначний струм тліючого розряду, від 20 до 50 мА, розігріває біметалічні електроди. В результаті нагрівання вони згинаються, замикають електричний ланцюг, і тліючий розряд всередині стартера припиняється. Електричний струм, по замкненому контактами стартера ланцюга, проходить через послідовно з’єднані дросель і катоди люмінесцентної лампи, викликаючи їх підігрівання.
  Час замкнутого стану електродів стартера визначає тривалість підігрівання катодів лампи. В результаті закінчення тліючого розряду стартера при замкнутих контактах, через певний час відбувається їх охолодження, розгинання і розмикання біметалевих електродів. Саме це розривання електричного кола призводить до виникнення імпульсу високої напруги дроселя, що володіє великою індуктивністю, і запалює люмінесцентну лампу.
  Застосовуються з люмінесцентними лампами будь-яких виробників зі стандартним електромагнітним баластом і лампами TL-D (T8), TL (T12), TL mini та PL-L.

  Напруга, В: 220-240
  Розмір,мм: 21х40
  Упаковка: 25 шт

 • Характеристики
  Виробник

  Philips

  Тип

  Стартер

 • Відгуки (0)
  Поки немає жодного відгуку. Станьте першим.
  Написати відгук