PS-63A Автом.перемикач фаз на DIN-рейку

Відправлення здійснюються з вівторка по п'ятницю включно.
1 956.68 грн
 • Опис

  Перемикач фаз PS-63A виробництва DigiTOP призначений для живлення промислового і побутового однофазного навантаження 220 / 230В 50Гц від однієї з фаз трифазної мережі, з метою забезпечення живлення особливо відповідального однофазного обладнання від найбільш якісної фази і захисту його від підвищеної або заниженої напруги.
  Прилад керується мікроконтролером, який аналізує напругу в трифазній електромережі і відображає діючі значення на цифрових індикаторах для кожної фази. Комутація виходу на навантаження здійснюється електромагнітними реле. Живлення приладу походить від контрольованих фаз.
  Межі перемикання / відключення по напрузі, пріоритетна фаза, час затримки включення, час затримки перемикання на резервну фазу і час затримки перед поверненням на пріоритетну фазу встановлюються користувачем. Всі встановлені значення зберігаються в незалежній пам’яті.
  Технічні характеристики перемикача фаз PS-63A
  – Вимірюється напруга на кожній фазі, В: 50-400.
  – Час відключення по верхній межі, сек: 0,02.
  – Час відключення по нижній межі (U вим. <120В), сек: 0,02. - Похибка вольтметра,%, не більше: 1. - Номінальний струм на контактах реле *, А: 63. - Ступінь захисту прилади: Ip-20. - Контроль виходу від «залипання» контакту: є. - Розмір на din-рейці: 7 модулів. * - при активному навантаженні.

 • Характеристики
  Виробник

  DigiTOP

  Тип

  Автоматичний перемикач фаз

  Номінальний струм

  63 А

  Тип струму

  Змінний (АC)

 • Відгуки (0)
  Поки немає жодного відгуку. Станьте першим.
  Написати відгук